UBEZPIECZENIA

Card image

Ubezpieczenia OC zawodowe

W Polsce istnieje kilka zawodów bądź rodzajów działalności gospodarczej, których wykonywanie wiąże się z obowiązkiem posiadania ubezpieczenia OC. Wymóg taki stosowany jest najczęściej przy zawodach wymagających dużej specjalizacji i takich, których złe wykonywanie może narazić potencjalnych klientów na dotkliwe szkody. Ubezpieczenie chroni zarówno posiadacza polisy, jak i jego klienta.

Card image

Ubezpieczenie Inter Kontrakt

INTER Kontrakt to gwarancja wypłaty świadczenia pieniężnego w przypadku dłuższej niezdolności do pracy spowodowanej wypadkiem lub chorobą, trwającą nieprzerwanie. Ubezpieczyciel wypłaci dzienne świadczenia o ustalonej wysokości przez określony czas.Card image

Ubezpieczenie Na Życie

Zapewnij swoim najbliższym bezpieczeństwo finansowe w trudnych chwilach życia, zadbaj o bezpieczny start dzieci w dorosłość oraz o swoje przyszłe finanse. Wybierz odpowiednie ubezpieczenie na życie.

Card image

Ubezpieczenie Nieruchomości

Zapewnij sobie spokojniejszy sen, chroniąc majątek będący często dorobkiem całego życia. Nie warto ryzykować utraty wszystkiego co jest dla nas tak ważne. Ubezpieczenia majątkowe dają nam pewność, że w razie najgorszego będziemy mogli liczyć na odszkodowanie, które pozwoli nam odtworzyć utracony majątek albo zmniejszyć straty materialne do jak najmniejszych rozmiarów.

Card image

Ubezpieczenie Turystyczne

Planując urlop pomyśl o skutkach przykrych niespodzianek, które mogą Ciebie spotkać. Nie pozwól aby kontuzja czy choroba wymagająca interwencji lekarza zrujnowała Twój portfel. Ubezpieczenie nie uchroni Ciebie przed nieszczęśliwym wypadkiem czy kradzieżą bagażu, ale zagwarantuje ci fachową pomoc i zaoszczędzi niepotrzebnego stresu i kosztów.Card image

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

Przy dochodzeniu odszkodowań należy pokryć koszty porady pranej i to nawet w sytuacji, gdy uzyskamy pełne odszkodowanie. Pomimo wygranego procesu często musimy sami pokryć jego koszty (upadłość przeciwnika, majątek przepisany na rodzinę itp.). Tylko ubezpieczenie ochrony prawnej może uwolnić Ubezpieczonego od tych kosztów.

DF Finanse Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone