DF Finanse Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1,
54-118 Wrocław

Tel. +48 71 777 04 00
Fax +48 71 777 04 55
e-mail: biuro@dfinanse.pl

DF Finanse Sp. z o.o. wchodząc w skład Grupy Supra jako Multiagencja możemy zapewnić Państwu w szerokim zakresie obsługę ubezpieczeń indywidualnych życiowych i majątkowych. Chcemy być wsparciem dla Supry Brokers i uzupełnić w ten sposób kompleksową obsługę naszych Klientów.
Jesteśmy multiagentem wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11180874/A prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej agenta ubezpieczeniowego wykupioną w Towarzystwie Ubezpieczeń Inter Risk (Seria A-A, Nr 25152). Suma gwarancyjna wynosi 1 000 000 € na jedno zdarzenie, którego skutki są objęte umową ubezpieczenia OC, oraz 1 500 000 € w odniesieniu do wszystkich takich zdarzeń. Jeśli oczekujecie Państwo profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego to zapraszamy do Klubu Supra.

Naszą satysfakcją- Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa.

A wspierają nas w tym nasi Partnerzy – wiodące na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe. W szerokiej gamie ubezpieczeń znajdziecie Państwo takie podstawowe ubezpieczenia jak:

 • Ubezpieczenie Domu i Mieszkania,
 • Ubezpieczenie Majątku Firmy,
 • Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym i Zawodowym,
 • Ubezpieczenie Podróżne,
 • Ubezpieczenie Ochrony Prawnej,
Ale także, co wyróżnia nas na rynku, specjalistyczne, unikatowe programy. Na przykład dla urzędów miast i gmin stworzyliśmy produkt – program ochrony dla funkcjonariuszy publicznych Funkcjonariusz Pod Ochroną wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu będącego reakcją na wejście w życie Ustawy o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa. Innym naszym projektem jest Lekarz Pod Ochroną – program szerokiej ochrony ubezpieczeniowej dla zawodów medycznych.

Zapraszamy na podstronę Ubezpieczenia i zapoznanie się z naszą ofertą.

Klub Supra

Będąc członkiem Klubu otrzymujecie Państwo:

 • Prestiżowe oferty ubezpieczeń i innych produktów oferowanych przez Partnerów, niedostępna dla osób spoza Klubu.
 • Specjalne Programy ubezpieczeniowe uwzględniające charakter i specyfikę różnych zawodów i miejsc pracy oraz indywidualne potrzeby członków.
 • Kompleksową obsługę Klienta, od weryfikacji potrzeb poprzez wybór i wdrożenie optymalnego projektu ubezpieczeniowego po wystawienie polisy i pomoc w razie wystąpienia szkody.
 • Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowo – finansowe.
 • Dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń grupowych dla indywidualnych członków Klubu.
 • Nowoczesny, spersonalizowany i wygodny w użyciu portal www.klubsupra.pl  oszczędzający czas i pieniądze naszych Klubowiczów.

Członkostwo w Klubie jest dobrowolne i bezpłatne.

Grupa Supra
DF Finanse Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone