O agencji


DF Finanse to multiagencja ubezpieczeniowa obecna na rynku od 2007. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, której naczelną wartością, jest zapewnienie naszym klientom najlepszego ubezpieczenie za rozsądną cenę.


U nas dobro klienta stawiane jest na pierwszym miejscu, dlatego też z najwyższą starannością wybieramy ubezpieczenia, które zabezpieczą interesy klienta i sprostają ich potrzebom i oczekiwaniom.

Dzięki współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ubezpieczenia, zapewniające szeroki zakres ochrony, tak aby klient miał poczucie bezpieczeństwa.

Zadajesz Sobie pytania dlaczego twoje ubezpieczenie drożeje, dlaczego ubezpieczenie samochodu jest takie drogie? Gdzie zawrzeć ubezpieczenie OC, AC majątkowe lub na życie? Stajesz przed dylematem ubezpieczenie – czy warto? Nasi agenci sporządzą najbardziej atrakcyjną kalkulację, a następnie sprawnie przeprowadzą Cię przez proces zawarcia polisy ubezpieczeniowej.

Nasza Agencja Ubezpieczeniowa to nie tylko podstawowe ubezpieczenie: OC, AC czy Assistance. My zapewnimy Ci ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości niemieszkalnych, zadbamy o twoje ubezpieczenie na życie, zdrowie czy NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków). Z przyjemnością zapewnimy bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich w czasie podróży oferując Ci ubezpieczenie turystyczne, obowiązkowe w czasie podróży zagranicznych czy podczas planowania urlopu.

Nie wahaj się skorzystać z naszych usług przy wyborze ubezpieczenia działalności gospodarczej. Bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy jest dla nas najważniejsze

KUP POLISĘ