Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

biuro@dfinanse.pl


71 77 70 445, 785 833 816

O nas


DF Ubezpieczenia to dział multiagencji DF Finanse SP. z o.o. dedykowany do obsługi Klienta indywidualnego i jego potrzeb związanych z ubezpieczeniami. DF Ubezpieczenia tworzy zespół ludzi, którzy codziennie poszukują rozwiązań dla swoich klientów oraz współpracowników.
Wierzymy że wszystko zależy od nas samych.
Przeszkody traktujemy jako naukę po to aby coraz sprawniej sobie z nimi radzić. DF Finanse Sp. z o.o. to multiagencja ubezpieczeniowa obecna na rynku od 2007 roku, która stale poszerza swój zespół i kompetencje w obszarze ubezpieczeń.
Od początku zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych z dedykowanymi produktami dla różnych grup zawodowych.
Dział DF Ubezpieczenia i dedykowana strona www ma na celu poprawę jakości świadczonych usług dla Klientów indywidualnych. Klient dzięki naszej stale rozwijające się ofercie ubezpieczeń z możliwością zawarcia ich również on-line w każdej chwili może samodzielnie skorzystać z naszej bardzo atrakcyjnej oferty.
Klientów, którzy chcą dopytać o szczegóły zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. KONTAKT

„Jeśli chcesz iść szybko idź sam. Jeśli chcesz iść daleko, idźmy razem.”
Dobro klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też z najwyższą starannością wybieramy i przygotowujemy ubezpieczenia, które zabezpieczą interesy klienta i sprostają ich potrzebom oraz oczekiwaniom.
Dzięki współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne warunki, zapewniające szeroki zakres ochrony, tak aby klient miał poczucie bezpieczeństwa.
Zadajesz Sobie pytania dlaczego twoje ubezpieczenie drożeje, dlaczego ubezpieczenie samochodu jest takie drogie? Gdzie zawrzeć ubezpieczenie OC, AC majątkowe lub na życie? Stajesz przed dylematem ubezpieczenie – czy warto? Nasi agenci sporządzą najbardziej atrakcyjną kalkulację, a następnie sprawnie przeprowadzą Cię przez proces zawarcia polisy ubezpieczeniowej. Nasza Agencja Ubezpieczeniowa to nie tylko podstawowe ubezpieczenie: OC, AC czy Assistance. Zapewnimy Ci ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości niemieszkalnych, zadbamy o twoje ubezpieczenie na życie, zdrowie czy NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków).
Z przyjemnością zapewnimy bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich w czasie podróży oferując Ci ubezpieczenie turystyczne, obowiązkowe w czasie podróży zagranicznych czy podczas planowania urlopu.
Nie wahaj się skorzystać z naszych usług również przy wyborze ubezpieczenia działalności gospodarczej. Bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy jest czymś czym zajmujemy się na co dzień i bez wątpienia jest to nasz zawodowy priorytet.