Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

biuro@dfinanse.pl


71 77 70 445, 785 833 816


O agencji


DF Finanse to multiagencja ubezpieczeniowa obecna na rynku od 2007. Zajmujemy się kompleksowa obsługa klienta i doradztwem w zakresie ubezpieczeń.


Współpracujemy z najlepszymi zakładami ubezpieczeń. Naszymi klientami są duże, średnie i małe firmy oraz klienci indywidualni.

Oferta ubezpieczeń

Komunikacja

Ubezpieczenie Komunikacyjne


Należy do segmentu ubezpieczeń majątkowych określonych w ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego w celu ubezpieczenia go od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdu. Ubezpieczenie OC chroni majątek ubezpieczonych oraz zapewnia pokrycie szkód poniesionych przez poszkodowanych.

Dom i Mieszkanie

Ubezpieczenie Nieruchomości


Zapewnij sobie spokojniejszy sen, chroniąc majątek będący często dorobkiem całego życia. Nie warto ryzykować utraty wszystkiego co jest dla nas tak ważne.

Ubezpieczenia majątkowe dają nam pewność, że w razie najgorszego będziemy mogli liczyć na odszkodowanie, które pozwoli nam odtworzyć utracony majątek albo zmniejszyć straty materialne do jak najmniejszych rozmiarów.

Czytaj więcej...

Dla Firmy

Ubezpieczenia Firmowe


Ubezpieczenie mienia jest jednym z podstawowych rodzajów ochrony ubezpieczeniowej, którą powinno posiadać każde przedsiębiorstwo. W razie szkody umożliwia ono szybkie odtworzenie środków produkcji, a tym samym zapewnia płynność i utrzymanie podmiotu na rynku. OC działalności gospodarczej (OC firmy) to bardzo ważny element ochrony ubezpieczeniowej każdej działalności. Dzięki niemu zabezpieczamy przedsiębiorstwo przed roszczeniami osób trzecich w razie szkody w mieniu lub na osobie wynikającej m.in. z nienależytego wykonania usługi lub spowodowanej przez produkt ubezpieczonego.

Transport

Transport i Flota Samochodowa


Proponowane przez nas ubezpieczenia transportowe wychodzą naprzeciw potrzebom konkretnych firm. Dobierzemy ubezpieczenie z korzystną składką i zakresem optymalnym do prowadzonej działalności transportowej, kierunku przewozów i rodzaju przewożonych towarów. Dla dużych flot samochodowych przygotowujemy indywidualne programy flotowe. Ubezpieczamy zarówno samochody leasingowane jak i będące własnością firmy, na warunkach indywidualnych i flotowych. Ubezpieczenie pojazdów na warunkach flotowych lub w pakietach dla firm pozwala na optymalizację kosztów i zakresu ubezpieczenia. Ponadto łącząc ubezpieczenie floty i majątku w jednej firmie uzyskuje się dodatkowe zniżki.

Ubezpieczenia OC

zawodowe


W Polsce istnieje kilka zawodów bądź rodzajów działalności gospodarczej, których wykonywanie wiąże się z obowiązkiem posiadania ubezpieczenia OC.

Wymóg taki stosowany jest najczęściej przy zawodach wymagających dużej specjalizacji i takich, których złe wykonywanie może narazić potencjalnych klientów na dotkliwe szkody. Ubezpieczenie chroni zarówno posiadacza polisy, jak i jego klienta.

Czytaj więcej...

Życie

Ubezpieczenie Na Życie


Zapewnij swoim najbliższym bezpieczeństwo finansowe w trudnych chwilach życia, zadbaj o bezpieczny start dzieci w dorosłość oraz o swoje przyszłe finanse. Wybierz odpowiednie ubezpieczenie na życie.
Decydując się na wykupienie polisy na życie, warto się zastanowić jaki obszar naszego życia chcemy zabezpieczyć i w jakiej obecnie znajdujemy się sytuacji życiowej (czy mamy dzieci? Czy jesteśmy jedynym żywicielem rodziny? Czy spłacamy kredyt ? Itp.) Należy dopasować ubezpieczenie na życie do naszych osobistych potrzeb i możliwości.

Czytaj więcej...
 

Turystyka

Podróże i wypoczynek


Planując urlop, pomyśl o skutkach przykrych niespodzianek, które mogą Cię spotkać. Nie pozwól, aby kontuzja czy choroba wymagająca interwencji lekarza zrujnowała Twój portfel. Ubezpieczenie nie uchroni Cię przed nieszczęśliwym wypadkiem czy kradzieżą bagażu, ale zagwarantuje ci fachową pomoc i zaoszczędzi niepotrzebnego stresu i kosztów...

Czytaj więcej...
 

Czekamy na kontakt

785 833 816
Zadzwoń i spytaj o ofertę

Ubezpiecz się zdalnie!


ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ