Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

biuro@dfinanse.pl


71 77 70 445, 785 833 816

Transport

Transport i Flota Samochodowa


Dobierając ubezpieczenie klientom, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. U Nas nie Jesteś kolejną anonimową osobą, której musimy sprzedać ubezpieczenie. Dla Nas liczysz się Ty i Twoje potrzeby, dlatego proponowane przez Nas ubezpieczenia transportowe wychodzą naprzeciw potrzebom konkretnych firm.

Dobierzemy ubezpieczenie z korzystną składką i zakresem optymalnym do prowadzonej działalności transportowej, kierunku przewozów i rodzaju przewożonych towarów. Dla dużych flot samochodowych przygotowujemy indywidualne programy flotowe. Ubezpieczamy zarówno samochody leasingowane jak i będące własnością firmy, na warunkach indywidualnych i flotowych. Ubezpieczenie pojazdu na warunkach flotowych lub w pakietach dla firm pozwala na optymalizację kosztów i zakresu ubezpieczenia.

Pozwól nam wynegocjować dla Ciebie warunki i objąć twoją flotę umową generalną ubezpieczenia, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznacz na rozwój swojej firmy. Pamiętaj, że łącząc ubezpieczenie floty i majątku w jednej firmie uzyskasz dodatkowe zniżki. Zadzwoń i dowiedz się jak uzyskać ubezpieczenie samochodu na miesiąc.

Skontaktuj się z Nami a powiemy Ci co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.
 

Czekamy na kontakt

785 833 816
Zadzwoń i spytaj o ofertę

Ubezpiecz się zdalnie!