Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

biuro@dfinanse.pl


71 77 70 445, 785 833 816

Dla Firmy

Ubezpieczenia Firmy


  • Ubezpieczenie OC działalności
  • Ubezpieczenie budynków i maszyn
  • Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego
  • Ubezpieczenie mienia firmowego

Jeśli Jesteś przedsiębiorcą, niezależnie czy prowadzisz firmę w zakresie usług czy produkcji nie ryzykuj latami ciężkiej pracy i zabezpiecz majątek Swojej firmy. Ubezpieczenie dla firm jakie proponuje nasza agencja, we wszystkich wariantach w pełni zabezpieczy Twoje interesy na przyszłość.

Samo ubezpieczenie nieruchomości wchodzących w skład przedsiębiorstwa obecnie to za mało. Prowadząc działalność gospodarczą (nie zależnie od formy prawnej) w pierwszej kolejności musimy pamiętać aby wykupić ubezpieczenie OC dla firmy. W tym zakresie oferujemy ubezpieczenia zarówno dla firm, przedsiębiorców jak i osób wykonujących wolne zawody, w przypadku których często są one obowiązkowe. Dzięki niemu zabezpieczamy przedsiębiorstwo przed roszczeniami osób trzecich w razie szkody w mieniu lub na osobie wynikającej m.in. z nienależytego wykonania umowy lub spowodowanej przez produkt ubezpieczonego. Jeśli w ramach swojego przedsiębiorstwa zatrudniasz pracowników, odpowiednio skonstruowana polisa może zabezpieczyć Twoją firmę przed roszczeniami pracowników z tytułu np. wypadku przy pracy.

W zależności od rodzaju i formy prowadzonej działalności ubezpieczeniu mogą podlegać wyłącznie maszyny i urządzenia , sprzęt elektroniczny, nakłady inwestycyjne oraz środki obrotowe w przypadku gdy najmujemy nieruchomości w celu prowadzenia działalność gospodarczej . Ponadto istotnym jest aby ubezpieczone były zapasy magazynowe lub już wytworzone i gotowe produkty znajdujące się na placu składowym. Dodatkowo jeżeli Nasze produkty są przewożone warto wykupić ubezpieczenie mienia w transporcie (ubezpieczenie cargo). W razie szkody umożliwia ono szybkie odtworzenie środków produkcji, a tym samym zapewnia płynność i utrzymanie podmiotu na rynku.

Przeważnie wszelkie rozliczenia w przedsiębiorstwach odbywają się bezgotówkowo, jeśli jednak w ramach prowadzonej działalności przechowujesz w firmie pieniądze, pamiętaj o ubezpieczeniu środków pieniężnych.

Nie zastanawiaj się na wyborem odpowiedniej polisy, skontaktuj się z Naszymi pracownikami i pozwól dobrać odpowiednie ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

 

Czekamy na kontakt

785 833 816
Zadzwoń i spytaj o ofertę

Ubezpiecz się zdalnie!