Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

biuro@dfinanse.pl


71 77 70 445, 785 833 816

Ubezpieczenie turystyczne

Podróże i wypoczynek


  • Ubezpieczenie kosztów leczenia
  • Ubezpieczenie NNW
  • Ubezpieczenie OC
  • Ubezpieczenie Assistance

Wyjazd urlopowy jest ważnym elementem naszego życia. Po długim okresie intensywnej pracy, wyjeżdżamy całą rodziną lub ze znajomymi odpocząć i chociaż na chwilę wyłączyć się od spraw, za którymi gonimy na co dzień. Pieczołowicie wybieramy cel podróży i nocleg, planujemy każdy aspekt przyszłych wakacji, zastanawiamy się jakie miejsca zwiedzimy. Planując wakacje nie możemy zapominać o ochronie ubezpieczeniowej dla Siebie i Swoich bliskich.

Ubezpieczenie turystyczne w czasie podróży (polisa turystyczna) powinna być jednym z najważniejszych elementów naszych przygotowań do podróży. Oczywiście nigdy nie planujemy, że coś złego nam się przydarzy, jednak ostrożności nigdy nie za dużo, niezależnie czy udajemy się w podróż niedaleko granic polski czy w dalekie podróże. Ubezpieczenie turystyczne, w razie wypadku pokryje koszty leczenia, wizyt lekarskich, operacji jeżeli zajdzie taka konieczność czy transportu medycznego do domu. Ważne jest aby w czasie kiedy przytrafi się Nam wypadek, nie przejmować się kosztami związanymi z leczeniem.

W podróży możemy ubezpieczyć nie tylko siebie. W ramach polisy turystycznej ochroną ubezpieczeniową możemy objąć również nasze bagaże od zniszczenia lub zagubienia.

Jeżeli w ramach świadczenia pracy często udajesz się w podróże służbowe, warto aby pracodawca zadbał o twoje bezpieczeństwo i wykupił Ci ubezpieczenie na czas podróży służbowej za granicę. Różnica pomiędzy tymi ubezpieczeniami polega na celu podróży i charakterze samej podróży jak również osobie ubezpieczającej. W tym przypadku o twoje bezpieczeństwo może zadbać pracodawca, tak żeby delegacja za granicę przebiegła w komfortowych warunkach.

We wszystkich tych kwestiach pomoże Ci nasz agent. Zadzwoń a odpowiemy na wszystkie pytania i sprawnie przeprowadzimy przez proces zawarcia polisy.
 

Czekamy na kontakt

785 833 816
Zadzwoń i spytaj o ofertę

Ubezpiecz się zdalnie!